Egzaminy poprawkowe z językówEgzaminy Poprawkowe

 

Szkoły Podstawowe, Średnie ( Zawodowe, Liceum, Technikum)  i Studia


Szkoła językowa ELC w Opolu zaprasza uczniów, którzy mają egzamin poprawkowy z języków obcych a tym samym nie otrzymali promocji do następnej klasy. Szkoła językowa ELC, przygotuje do poprawki z angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i portugalskiego. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu pokazało nam, że każdy uczeń jest w stanie nadrobić zaległości językowe i zdać egzamin poprawkowy. Dobre przygotowanie merytoryczne do egzaminu, to szansa której nie można zmarnować! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń +48 77 551 11 02 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Egzaminy Poprawkowe z Matury

Maturzysta, który przystąpił do egzaminu ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych w części ustnej oraz części pisemnej i nie zdał egzaminu (nie uzyskał 30% punktów) wyłącznie z jednego przedmiotu ma prawo przystąpić do egzaminu z danego przedmiotu w terminie poprawkowym.

W tej sytuacji poprawia się tylko część niezaliczoną – pisemną lub ustną. Niezdana część ustna oraz pisemna z danego przedmiotu, oznacza 2 egzaminy i termin poprawkowy nie obejmuje maturzysty (do poprawy może on przystąpić dopiero w kolejnej sesji egzaminacyjnej).

Szkoła Językowa ELC Opole przygotowuje do poprawkowych egzaminów maturalnych z języka angielskiego i francuskiego. Doświadczona kadra i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gwarantuje zdany egzamin maturalny

Zajęcia w Szkole językowej Easy Language Center w Opolu odbywają się stacjonarnie - Mapa

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego