Dlaczego warto zapisać ucznia klasy 7 i 8 na kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty i jaki kurs dla niego wybrać?

 

Intensywne kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty dla klas 7 i 8 szkoły podstawowej

 

Dlaczego pomimo dobrych wyników w szkole w klasie 7 i 8 warto uczęszczać na kurs przygotowujący do egzaminu?

Nawet jeżeli w klasie 7 i 8 szkoły podstawowej nauka idzie dziecku dobrze, to może ono nie czuć się wystarczająco dobrze przygotowane do egzaminu i zaczyna się stresować. Czas na lekcji w szkole jest ograniczony i często nie wystarcza go na wyćwiczenie wszystkich umiejętności potrzebnych na egzaminie np.: pisania. Repetytoria podzielone są na działy, w których zawarte jest słownictwo i zagadnienia gramatyczne, które powinny być uczniom dobrze znane. Niestety, niejednokrotnie zdarza się tak, że siódmo- i ósmoklasiści nie umieją tych słówek, a zasady gramatyczne i czasy wciąż się im mylą. Mimo tego, że sprawdzian z danej porcji materiału poszedł im dobrze i dostali z niego dobrą ocenę to często nie potrafią „ogarnąć” całości, a nauczyciel w szkole nie ma już czasu tuż przed egzaminem, aby tłumaczyć wszystko od początku. Ilość słówek w poszczególnych działach repetytorium jest dla uczniów przytłaczająca, wiele  wyrazów i wyrażeń wydaje im się nowych, choć teoretycznie powinni je już umieć. To wszystko sprawia, że uczniowie klas 7 i 8 mogą wpadać w złość, niepokój, stres, mają często wrażenie że „wszystko im się miesza” i blokują się przed zdobywaniem nowej wiedzy i powtarzaniem materiału, co jeszcze bardziej pogarsza sytuację. Dlatego dobrze jest pomóc uczniom klasy 7 i 8 wszystko sobie w głowie uporządkować oraz w miłej atmosferze powtórzyć z nimi przerobiony materiał, nauczyć się słów i czasów, których jeszcze nie umieją lub nie pamiętają oraz rozwinąć umiejętności językowe takie jak: czytanie, słuchanie i pisanie. 

Co zrobić jeśli dziecko ma słabe wyniki z angielskiego w szkole, a dopiero w klasie 8 zaczęliśmy szukać dla niego pomocy w nauce i przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty?

Przede wszystkim nie należy panikować i się stresować. Należy podejść do tej sytuacji spokojnie i bez nerwów. Na naukę nigdy nie jest zbyt późno i warto się zapisać na intensywny kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty i w tej sytuacji wykupić minimum dwie godziny lekcji w tygodniu, aby Państwa dziecko miało szansę nadrobić zaległości, dobrze się nauczyć technik egzaminacyjnych, wdrożyć się w typy zadań egzaminacyjnych i nauczyć się podstawowej gramatyki i słówek, potrzebnych do zdania egzaminu w stopniu zadowalającym. Jeśli Państwa dziecko będzie się systematycznie uczyło, to zda egzamin dobrze, a może nawet bardzo dobrze, ale to zależy od jego motywacji i nastawienia. Jeśli będzie zmotywowane do nauki, chętne, posłusznie będzie wykonywało to, co nauczyciel mu poleci i będzie się systematycznie uczyło według wskazówek nauczyciela, to zda egzamin bardzo dobrze. 

 

Drodzy Rodzice uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej,

 

Jeżeli Państwa dziecko pomimo pilnej nauki w szkole i dobrych ocen nie czuje się jeszcze dobrze przygotowane do egzaminu ósmoklasisty oraz stresuje się tym to zapraszamy do zapisania się na nasze intensywne kursy dedykowane uczniom klas 7 i 8. Z nami Państwa dziecko rozwinie swoje umiejętności czytania, słuchania i pisania oraz szybko, bezstresowo, skutecznie i w miłej atmosferze przygotuje się do egzaminu ósmoklasisty w taki sposób, że zda go bardzo dobrze. Z takim przygotowaniem Państwa dziecko będzie miało duży zasób słownictwa i dobre podstawy gramatyczne, aby bezstresowo poradzić sobie w szkole ponadpodstawowej. Można sobie wyobrazić ile stresu to zaoszczędzi Państwu i Państwa dziecku zarówno przed egzaminem ósmoklasisty jak i na początku szkoły ponadpodstawowej. Zatem, nie ma się co zastanawiać i zwlekać, zapraszamy do zapisów na kursy!

 

Jeżeli Państwa dziecko nie przygotowywało się do tej pory do egzaminu, ale nie ma problemów z angielskim, natomiast jest w klasie 8 i chciałoby się do tego egzaminu szykować, to w naszej szkole znajdą Państwo kursy idealne dla niego. Zapraszamy do zapisu na kursy 'last minute dla zmotywowanych i pilnych uczniów klas 8', którzy chcą sobie dobrze ugruntować wiedzę zdobytą do tej pory w szkole i pragną podszlifować umiejętności, aby zdać egzamin ósmoklasisty z jak najlepszym wynikiem oraz mieć dobry i bezstresowy start w szkole ponadpodstawowej.

Jeżeli Państwa dziecko nie radzi sobie dobrze i ma słabe oceny z języka angielskiego w szkole, to również warto, aby rozpoczęło naukę w naszej szkole. Postaramy się zrobić co w naszej mocy, aby zmotywować dziecko do nauki, postawić przed nim cel i pomóc mu w realizacji tego celu. Wierzymy, że z naszą pracą i przy Państwa wsparciu i współpracy damy radę przygotować Państwa dziecko do egzaminu tak, że zda go z dobrym wynikiem. Zapraszamy do zapisów na intensywne kursy 'last minute dla opornych uczniów klas 8', którzy nie mają dobrych wyników w nauce, a chcą szybko i skutecznie nauczyć się do egzaminu.

 

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

ZAPISY DO SZKOŁY Easy Language Center

 

 

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego