Międzynarodowy Certyfikat LanguageCert LTE obejmujący poziomu A1-C2

oferuje kompleksową ocenę znajomości języka angielskiego w biurze Office English

 

Zachęcamy do zapoznania się z międzynarodowym certyfikatem LanguageCert LTE, który można zdawać z każdego miejsca, 100% online. 

Z naszą Szkołą Językową Easy Language Center zdasz Egzamin LanguageCert LTE taniej o 25% - użyj przy rejestracji na egzamin LTE naszego kodu rabatowego: F75D4B

 

Na dzisiejszym zglobalizowanym rynku pracy znajomość języka angielskiego jest kluczowa dla odniesienia sukcesu. Warto wykazać się biegłością językową potencjalnym pracodawcom.

 

Dla kogo jest egzamin LanguageCert LTE?

1. Dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i rozpoczynających pracę.

2. Dla osób, które chcą podjąć nową pracę i wykazać się certyfikatem poświadczającym poziom znajomości języka angielskiego.

Właśnie dla Was międzynarodowy certyfikat, taki jak LanguageCert LTE A1-C2, może mieć ogromne znaczenie. 

 

Co daje certyfikat LanguageCert LTE?

Dzięki certyfikatowi LanguageCert LTE otrzymasz kompleksową ocenę znajomości języka angielskiego w biurze, a Twój pracodawca będzie wiedział jaka jest Twoja biegłość językowa. Certyfikat jest uznawany na całym świecie, więc pracodawcy możesz szukać w każdym miejscu.

Co więcej, możliwość podejścia do egzaminu online wraz z bezpiecznym nadzorem online zapewnia wygodne i komfortowe zaliczenie egzaminu i otrzymanie certyfikatu. 

Co ważne? Nie musisz czekać na wyznaczone terminy raz czy dwa razy do roku. Egzamin LanguageCert LTE możesz zdawać o dowolnej, wyznaczonej przez Ciebie porze, nawet w środku nocy i w święta, a oczekiwanie na wolny termin egzaminu jest bardzo krótkie. Możesz zdecydować się dzisiaj, a egzamin zdawać np. już za dwa dni.

Certyfikat otrzymujesz już po kilku dniach w wersji cyfrowej, a następnie papierowej.

Przystępując do egzaminu LanguageCert LTE, nie tylko wykażesz się zaangażowaniem w doskonalenie swoich umiejętności językowych, ale także zyskasz przewagę nad konkurencją na rynku pracy.

Zrób więc pierwszy krok w kierunku udanej kariery, zdobywając międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego!

 

Co wyróżnia Egzamin LanguageCert LTE A1-C2 i dlaczego warto do niego podejść?

• Zaprojektowany specjalnie dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i rozpoczynających pracę oraz dla osób, które stoją przed wyborem nowej pracy.

• Oferuje certyfikat Office English, który jest niezbędny dla profesjonalistów na dzisiejszym zglobalizowanym rynku pracy.

• LanguageCert LTE jest przeprowadzany w pełni online w obecności egzaminatora na żywo, z wygodą i komfortem zapewnia bezpieczeństwo i prywatność.

• Egzamin LanguageCert LTE może być przeprowadzony w dogodnym dla Ciebie terminie.

• LanguageCert LTE ma charakter adaptywny, co oznacza, że zapewnia spersonalizowane doświadczenie, które ocenia aktualny poziom wiedzy i potencjał wzrostu.

• LanguageCert LTE jest poświadczeniem i międzynarodowym potwierdzeniem Twoich umiejętności językowych, co może poprawić Twoje perspektywy kariery akademickiej i zawodowej.

• Pokazuje pracodawcom Twoje zaangażowanie w doskonalenie umiejętności językowych, czyniąc Cię cennym atutem na rynku pracy.

• Zwiększa pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim w miejscu pracy, umożliwiając skuteczną komunikację ze współpracownikami i klientami z całego świata.

Jeśli więc jesteś studentem i chcesz zwiększyć swoje perspektywy zawodowe lub jesteś już na rynku pracy, ale stoisz właśnie przed wyborem nowej pracy, rozważ przystąpienie do egzaminu LanguageCert LTE A1-C2, aby wykazać się umiejętnościami językowymi i wyróżnić się na rynku pracy!

 

Jeśli chcesz podejść do tego egzaminu, skorzystaj z naszego kodu promocyjnego i uzyskaj 25% zniżki na egzamin LanguageCert LTELTE 25% : F75D4B

 

Jak się zarejestrować na egzamin LanguageCert LTE?

Instrukcja rejestracji:

Zapisz się na egzamin i skorzystaj ze specjalnej zniżki -25%! 

Egzamin LanguageCert LTE 25% zniżki z kodem: F75D4B

1. Wejdź na stronę: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1--c2-listening-and-reading 

 

2. Kliknij Book (Rezerwuj)

3. Wpisz kod promocyjny F75D4B i kliknij Apply, aby skorzystać z 25% zniżki. 

 

4. Aby ustalić datę egzaminu kliknij Schedule or Edit Date & Time i wybierz dogodny termin egzaminu w terminarzu. 

Pamiętaj, aby ustawić swój język ojczysty (native language) oraz język egzaminatora (Proctor’s language). 

 

Po znalezieniu odpowiedniego terminu kliknij Update selected slot to basket.

 

 

5. W koszyku kliknij Proceed to checkout (Przejdź do kasy). Zostaniesz poproszony o założenie konta kandydata.

 

6. Po założeniu konta zostaniesz poproszony o dokonanie płatności. Uzupełnij wymagane pola i kliknij Complete your order.

O egzaminie LanguageCert LTE A1-C2

Egzamin LanguageCert LTE A1-C2 kompleksowo ocenia Twoje umiejętności w zakresie języka angielskiego w biurze. Natomiast komponent egzaminu Listening and Reading to doskonały początek Twojej przygody z certyfikatami językowymi. 

Zalety egzaminu LTE A1-C2:

• jest nadzorowany online i odbywa się w czasie rzeczywistym, a zatem jest rzetelną oceną Twoich umiejętności

• ma na celu ocenę Twoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim w rzeczywistych sytuacjach w środowisku pracy

• jest idealny dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i rozpoczynających karierę zawodową oraz dla osób już pracujących, które rozważają zmianę pracy.

Treść i struktura egzaminu:

1) Słuchanie: 

Z ilu pytań się składa ta część egzaminu? z 28 pytań

Co sprawdza? Sprawdza Twoją zdolność rozumienia mówionego języka angielskiego w różnych scenariuszach biznesowych. 

Ile trwa? ok. 25 minut

2) Czytanie: 

Z ilu elementów się składa ta część egzaminu? z 25 elementów

Co sprawdza? Sprawdza umiejętność rozumienia tekstu pisanego w języku angielskim w różnych scenariuszach biznesowych.

Ile trwa? ok. 35 minut

Najważniejsze cechy egzaminu LanguageCert LTE A1-C2:

Nadzór i wsparcie online: Egzamin jest przeprowadzany online, w bezpiecznym środowisku testowym, które jest monitorowane przez egzaminatora na żywo, co sprawia, że jest rzetelny.

Egzamin jest adaptywny: Egzamin dostosowuje się do Twojego poziomu zaawansowania, zapewniając spersonalizowane i dopasowane do Ciebie zadania.

Egzamin jest wygodny i przyjazny dla zdającego: łatwa rejestracja na egzamin, która odbywa się przez Internet i jest bardzo intuicyjna, pozwala zaplanować egzamin w dogodnym dla Ciebie czasie. W razie potrzeby możesz również przełożyć egzamin.

Krótki czas trwania egzaminu: Egzamin trwa około 90 minut, a większości kandydatów wystarcza 60 minut. 

Krótki czas oczekiwania na wyniki i certyfikat: Kandydaci, którzy pomyślnie przeszli egzamin, otrzymają certyfikat i cyfrowe odznaki w ciągu 2 dni roboczych od zakończenia egzaminu. Po kilku dniach kandydat otrzyma również certyfikat w formie pisemnej.

 

Egzamin LanguageCert LTE A1-C2 jest wszechstronną i wygodną opcją, aby zademonstrować potencjalnym pracodawcom jak dobrze znasz język angielski w biurze.

Zrób pierwszy krok w kierunku udanej kariery, rejestrując się na egzamin już dziś!

 

Pamiętaj! Wpisz przy rejestracji nasz kod promocyjny nr F75D4B, aby uzyskać 25% zniżki na egzamin LTE!

 

ZAPRASZAMY NA KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW LanguageCert LTE i IESOL. Dzięki tym kursom zyskasz pewność siebie, zapoznasz się dobrze ze specyfiką egzaminów, wyeliminujesz często popełniane błędy, podniesiesz poziom umiejętności językowych.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście - KONTAKT. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

 

 

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego