Egzaminy i Certyfikaty Językowe LanguageCert

Co to jest LanguageCert?

LanguageCert to wiodący międzynarodowy dostawca egzaminów językowych, oferujący szeroką gamę testów, które są dostępne w ponad 200 krajach. 

 

Jakie egzaminy można zdawać?

Już teraz w ofercie naszej Szkoły Językowej Easy Language Center jest możliwość zdania dwóch z najpopularniejszych egzaminów LanguageCert z języka angielskiego: LanguageCert LTE oraz LanguageCert IESOL

 

Co szczególnie wyróżnia te egzaminy? Dlaczego właśnie do nich warto podejść?

Zarówno egzamin LanguageCert LTE, jak i LanguageCert IESOL można zdawać w pełni zdalnie przez Internet.

Dzięki temu masz możliwość zdawania tych egzaminów z każdego miejsca na świecie, z wykorzystaniem swojego komputera lub laptopa. 

 

W jaki sposób można przystąpić do egzaminów LanguageCert?

Jeśli chcesz podejść do egzaminu, wystarczy, że wybierzesz dogodny dla siebie termin i zarejestrujesz się na stronie internetowej LanguageCert używając naszych kodów promocyjnych. Na termin czeka się bardzo krótko. Na przykład rejestrując się dzisiaj zazwyczaj możesz zdawać egzamin już kolejnego dnia lub za dwa dni. W razie konieczności możesz też przełożyć termin egzaminu. W przypadku awarii elektryczności lub Internetu też możesz się dogadać i przełożyć termin. 

  

Wyjątkowa oferta promocyjna! 

Skorzystaj ze zniżki na egzaminy LanguageCert z naszym kodem promocyjnym.

Użyj naszych kodów promocyjnych na egzaminy, aby podejść do egzaminów LanguageCert i zapłacić za nie znacznie mniej. 

Egzamin LanguageCert LTE 25% zniżki z kodem: F75D4B

Egzamin LanguageCert  IESOL 20% zniżki z kodem: DC3914

 

Jak skorzystać ze zniżki na egzaminy LanguageCert?

Skorzystanie ze zniżki jest bardzo proste! Wystarczy wprowadzić nasz kod promocyjny podczas procesu rejestracji na stronie internetowej LanguageCert. 

Aby dowiedzieć się więcej o procesie rejestracji z kodem promocyjnym przejdź do strony poświęconej egzaminowi, który Cię interesuje. 

Ciesz się korzyściami, jakie niesie ze sobą posiadanie międzynarodowego certyfikatu językowego, a jednocześnie oszczędzaj pieniądze dzięki naszym promocjom!

 

Skąd wiem, że te egzaminy są rzetelne? 

Egzaminy LanguageCert przeprowadzane są w czasie rzeczywistym pod nadzorem egzaminatora online, co zapewnia uczciwe i rzetelne ocenienie Twoich umiejętności językowych.

 

LanguageCert LTE – co to jest?

LanguageCert LTE (LanguageCert Test of English) to egzamin poziomujący składający się z dwóch części: czytania i słuchania.

Ten egzamin sprawdza umiejętności rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego w języku angielskim na poziomach A1-C2 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). 

Dla kogo jest egzamin LanguageCert LTE ?

Egzamin LanguageCert LTE to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dowiedzieć się na jakim miejscu na skali A1-C2 się znajdują oraz chcą otrzymać międzynarodowe potwierdzenie swojego poziomu angielskiego do okazania pracodawcy. Certyfikat ten potwierdza poziom znajomości języka w biurze tzw. Office English.

Skorzystaj z kodu promocyjnego Easy Language Center -25% dla egzaminu LTE: F75D4B

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o egzaminie oraz o użyciu kodów promocyjnych przy zapisie na egzamin LTE, kliknij tutaj - egzamin LTE lub wybierz Egzaminy Językowe LanguageCert LTE z menu głównego w zakładce EGZAMINY.  

 

LanguageCert IESOL – co to jest?

LanguageCert IESOL (International English for Speakers of Other Languages) to egzamin językowy, który pomoże Ci ocenić i potwierdzić Twoje umiejętności językowe na poziomie od A2 do C2. 

Egzamin LanguageCert IESOL składa się z dwóch modułów: Modułu Pisemnego tzw. Written (czytanie, pisanie, słuchanie) oraz Modułu Ustnego tzw. Spoken (mówienie)

 

Dla kogo jest egzamin LanguageCert IESOL?

Egzamin LanguageCert IESOL to idealny wybór dla Ciebie, jeśli marzysz o zdobyciu międzynarodowego certyfikatu językowego, który potwierdzi Twoje umiejętności językowe na wybranym przez Ciebie poziomie.

Kod rabatowy Easy Language Center -20% dla egzaminu IESOL: DC3914

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o egzaminie oraz o użyciu kodów promocyjnych, kliknij tutaj - Egzamin LanguageCert IESOL lub wybierz LanguageCert International ESOL (IESOL) z menu głównego w zakładce EGZAMINY.  

Jeśli szukasz międzynarodowych certyfikatów językowych, to egzaminy LanguageCert są doskonałym wyborem. 

 

Aby zapisać się na egzamin przez naszą Szkołę Językową Easy Language Center wystarczy, że podczas rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego.

Kod rabatowy Easy Language Center -25% dla egzaminu LTE: F75D4B

Kod rabatowy Easy Language Center -20% dla egzaminu IESOL: DC3914

 

ZAPRASZAMY NA KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW LanguageCert LTE i IESOL. Dzięki tym kursom zyskasz pewność siebie, zapoznasz się dobrze ze specyfiką egzaminów, wyeliminujesz często popełniane błędy, podniesiesz poziom umiejętności językowych.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście - KONTAKT. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego