Wakacyjne kursy językowe w OpoluKursy językowe wakacyjne w szkole ELC

 

Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych


- Kursy wakacyjne języka angielskiego
- Kursy wakacyjne języka włoskiego
- Kursy wakacyjne języka portugalskiego
- Kursy wakacyjne języka francuskiego
- Kursy wakacyjne języka hiszpańskiego

Brakuje Ci czasu na język obcy w trakcie roku szkolnego?
- Skorzystaj z naszej oferty kursu językowego podczas wakacji.
 

Język obcy to klucz do znalezienia dobrej pracy! Pomyślcie o tym już dziś!
W trakcie roku brakuje czasu na naukę języka obcego, jest pełno zadań i nauki z innych przedmiotów. Dlatego warto pouczyć się w czasie wakacji, gdy czasu jest więcej.
Wykorzystajcie wakacje na naukę języka, a to zaprocentuje w przyszłości!


Językowe kursy wakacyjne dla dorosłych

Zapraszamy dorosłych na kursy wakacyjne! Dostosujemy się do Państwa oczekiwań. Przygotujemy kurs pod kątem Państwa potrzeb. Prowadzimy kursy językowe od podstaw oraz kursy dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, w tym również kursy specjalistyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy j. angielskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego nowoczesną metodą bezpośrednią - "Callana" i "Speak.pl". Dzięki tym metodom możliwa jest nauka języka 4 razy szybciej niż na kursach tradycyjnych. Kursy te nastawione są na szybką naukę mówienia, co jest niezbędne w kontaktach towarzyskich i zawodowych np. na rozmowie o pracę, w porozumiewaniu się z obcojęzycznymi klientami, w kontaktach z zagranicznym pracodawcą, w pracy w innych krajach, itp.


Językowe kursy wakacyjne dla młodzieży

Zapraszamy do naszej szkoły młodzież szkół podstawowych,  i średnich oraz studentów.
Wykorzystajcie wakacje. Zamiast siedzieć w domu nauczcie się języka, nadróbcie zaległości ze szkoły, przygotujcie się dobrze do startu w nowym roku szkolnym, zaszpanujcie waszą wiedzą!

Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych mogą się u nas świetnie przygotować do egzaminu 8-klasisty i do startu w liceum. Mogą przygotować się dobrze do testu określającego poziom na pierwszej lekcji w liceum, technikum i dzięki temu dostać się do bardziej zaawansowanej grupy. Z nami nadrobią zaległości ze szkoły podstawowej, zwłaszcza z mówienia i słuchania, które zwykle stanowią największy problem. Pomożemy też w gramatyce, pisaniu i we wszystkim, nad czym nasi uczniowie chcieliby popracować, aby lepiej władać językiem obcym i czuć się z tym językiem pewnie.


Licealiści również mogą popracować nad tym, czego nie udało im się dopracować na lekcjach w szkole, nadrobić zaległości, uzupełnić braki oraz przygotować się do matury lub egzaminów językowych takich jak na przykład uznawane na całym świecie egzaminy Cambridge: FCE, CAE i CPE. Egzaminy Cambridge są dobrym poświadczeniem znajomości języka angielskiego uznawanym przez pracodawców w Polsce i poza jej granicami. Dzięki tym egzaminom można nie tylko znaleźć dobrą pracę, ale także zostać zwolnionym z lektoratu na studiach.

Zachęcamy też młodzież do nauki nowego języka w okresie wakacji. W dzisiejszym świecie znajomość tylko jednego języka obcego nie jest wystarczająca, aby znaleźć dobrą pracę, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Warto zacząć naukę innego języka obcego w okresie wakacji, gdy nie ma tyle zadań i nauki z innych przedmiotów.

Szczególnie polecamy nowoczesne metody bezpośrednie - "Callana" i "Speak.pl", dzięki którym w okresie wakacji można nadrobić zaległości językowe, poprawić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w bardzo krótkim czasie.

Językowe kursy wakacyjne dla dzieci

Zapisz swoje dziecko na wyjątkowy kurs WAKACYJNY, na którym poprzez gry, bajki i zabawy Twoje dziecko błyskawiczne nauczy się języka obcego.
Ofertę kursów kierujemy do dzieci powyżej 5 roku życia. Zajęcia prowadzimy w małych grupkach 2-5 osobowych, a także indywidualnie. Na lekcjach bawimy się, ruszamy, śpiewamy w języku obcym. Dbamy o to, by nauka była łatwa i przyjemna.
Dlaczego warto zapisać dzieci na kurs językowy w okresie wakacyjnym?
Nauka języka obcego od najmłodszych lat jest bardzo ważna i skuteczna, gdyż dzieci bardzo łatwo przyswajają język obcy i błyskawicznie opanowują prawidłową wymowę.
W trakcie roku często nie ma czasu na naukę, a okres wakacji jest czasem, w którym dzieci często siedzą same w domu, gdy rodzice są w pracy. Warto zapisać je na kurs, żeby bawiły się w języku obcym i wykorzystały w pełni ten czas!  Nauka poprzez relaks i zabawę jest łatwa, przyjemna i skuteczna!
Zainwestuj w swoje dziecko, to na pewno zaprocentuje!


Z nami każdy język obcy wyda Wam się  prosty!

    Chcecie czuć się pewnie na lekcjach języka obcego?
    Chcecie umieć się porozumieć bez problemów z rówieśnikami z innych krajów?
    Chcecie poderwać ładną dziewczynę lub chłopaka z innego kraju i nie wiece co powiedzieć i jak?
    Chcecie umieć mówić i pisać swobodnie w języku obcym?
    Chcecie mieć dobre wyniki z języka obcego w przyszłym roku szkolnym?
    Chcecie dobrze zdać egzamin poprawkowy?
    Chcecie dobrze się przygotować do egzaminu 8-klasisty, matury, FCE, CAE, CPE lub innego egzaminu z języka?
    Chcecie znaleźć dobrą pracę w przyszłości?
    Chcecie dobrze wykorzystać wolny czas?

Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, brzmi TAK, zapraszamy na kursy językowe do szkoły językowe ELC w Opolu.

Szczegółowy opis metod bezpośrednich, polecanych dla młodzieży i dorosłych, dzięki którym nauka języka w okresie wakacji może być skuteczniejsza  i 4 razy szybsza, znajdą Państwo tutaj:

- Metoda "Callana" (j. angielski): Kursy językowe dla dorosłych

- Metoda "Speak.pl" (j. francuski, hiszpański i włoski): Metoda Bezpośrednia SPEAK 4 x szybciej

Kursy językowe odbywają się stacjonarnie w Szkole językowej Easy Language Center w Opolu, przy ulicy Bielskiej 57/6 - Mapa

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego