Wakacyjne kursy językowe w OpoluKursy językowe wakacyjne w szkole ELC

 

Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych


- Kursy wakacyjne języka angielskiego
- Kursy wakacyjne języka włoskiego
- Kursy wakacyjne języka portugalskiego
- Kursy wakacyjne języka francuskiego
- Kursy wakacyjne języka hiszpańskiego

Brakuje Ci czasu na język obcy w trakcie roku szkolnego?
- Skorzystaj z naszej oferty kursu językowego podczas wakacji.
 

Język obcy to klucz do znalezienia dobrej pracy! Pomyślcie o tym już dziś!
W trakcie roku brakuje czasu na naukę języka obcego, jest pełno zadań i nauki z innych przedmiotów. Dlatego warto pouczyć się w czasie wakacji, gdy czasu jest więcej.
Wykorzystajcie wakacje na naukę języka, a to zaprocentuje w przyszłości!


Językowe kursy wakacyjne dla dorosłych

Zapraszamy dorosłych na kursy wakacyjne! Dostosujemy się do Państwa oczekiwań. Przygotujemy kurs pod kątem Państwa potrzeb. Prowadzimy kursy językowe od podstaw oraz kursy dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, w tym również kursy specjalistyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy j. angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i portugalskiego nowoczesną metodą bezpośrednią - "Callana" i "Direct". Dzięki tym metodom możliwa jest nauka języka 4 razy szybciej niż na kursach tradycyjnych. Kursy te nastawione są na szybką naukę mówienia, co jest niezbędne w kontaktach towarzyskich i zawodowych np. na rozmowie o pracę, w porozumiewaniu się z obcojęzycznymi klientami, w kontaktach z zagranicznym pracodawcą, w pracy w innych krajach, itp.


Językowe kursy wakacyjne dla młodzieży

Zapraszamy do naszej szkoły młodzież szkół podstawowych,  i średnich oraz studentów.
Wykorzystajcie wakacje. Zamiast siedzieć w domu nauczcie się języka, nadróbcie zaległości ze szkoły, przygotujcie się dobrze do startu w nowym roku szkolnym, zaszpanujcie waszą wiedzą!

Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych mogą się u nas świetnie przygotować do egzaminu 8-klasisty i do startu w liceum. Mogą przygotować się dobrze do testu określającego poziom na pierwszej lekcji w liceum, technikum i dzięki temu dostać się do bardziej zaawansowanej grupy. Z nami nadrobią zaległości ze szkoły podstawowej, zwłaszcza z mówienia i słuchania, które zwykle stanowią największy problem. Pomożemy też w gramatyce, pisaniu i we wszystkim, nad czym nasi uczniowie chcieliby popracować, aby lepiej władać językiem obcym i czuć się z tym językiem pewnie.


Licealiści również mogą popracować nad tym, czego nie udało im się dopracować na lekcjach w szkole, nadrobić zaległości, uzupełnić braki oraz przygotować się do matury lub egzaminów językowych takich jak na przykład uznawane na całym świecie egzaminy Cambridge: FCE, CAE i CPE. Egzaminy Cambridge są dobrym poświadczeniem znajomości języka angielskiego uznawanym przez pracodawców w Polsce i poza jej granicami. Dzięki tym egzaminom można nie tylko znaleźć dobrą pracę, ale także zostać zwolnionym z lektoratu na studiach.

Można też się u nas przygotować do uznawanych na całym świecie egzaminów międzynarodowych LanguageCert z j. angielskiego oraz można wykupić samą opcję zdawania egzaminu z naszym kodem promocyjnym zapewniającym dużą zniżkę na te egzaminy. Certyfikaty LanguageCert można uzyskać zdając egzamin w 100% online bez konieczności czekania na odległy termin egzaminu. Certyfikaty te są uznawane przez uczelnie i pracodawców na całym świecie, więc warto rozważyć również opcję przygotowania się lub jak ktoś jest pewny swojego poziomu od razu podejścia do tych egzaminów wykorzystując przy zapisie nasz kod promocyjny, aby uzyskać zniżkę. Czytaj więcej o kursach przygotowujących do egzaminów LanguageCert.

Zachęcamy też młodzież do nauki nowego języka w okresie wakacji. W dzisiejszym świecie znajomość tylko jednego języka obcego nie jest wystarczająca, aby znaleźć dobrą pracę, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Warto zacząć naukę innego języka obcego w okresie wakacji, gdy nie ma tyle zadań i nauki z innych przedmiotów.

Szczególnie polecamy nowoczesne metody bezpośrednie - "Callana" i "Direct", dzięki którym w okresie wakacji można nadrobić zaległości językowe, poprawić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w bardzo krótkim czasie.

Szczegółowy opis metod bezpośrednich polecanych dla młodzieży i dorosłych, dzięki którym nauka języka w okresie wakacji może być skuteczniejsza  i 4 razy szybsza, znajdą Państwo tutaj:

Metoda bezpośrednia: "Callana" (j. angielski) i "Direct" (j. angielski, francuski, włoski, hiszpański iportugalski).

Językowe kursy wakacyjne dla dzieci

Zapisz swoje dziecko na wyjątkowy kurs WAKACYJNY, na którym poprzez gry, bajki i zabawy Twoje dziecko błyskawiczne nauczy się języka obcego.
Ofertę kursów kierujemy do dzieci powyżej 5 roku życia. Zajęcia prowadzimy w małych grupkach 2-5 osobowych, a także indywidualnie. Na lekcjach bawimy się, ruszamy, śpiewamy w języku obcym. Dbamy o to, by nauka była łatwa i przyjemna. Można się z nami łączyć online z każdego miejsca, również z wakacji u dziadków:-)


Dlaczego warto zapisać dzieci na kurs językowy w okresie wakacyjnym?
Nauka języka obcego od najmłodszych lat jest bardzo ważna i skuteczna, gdyż dzieci bardzo łatwo przyswajają język obcy i błyskawicznie opanowują prawidłową wymowę.
W trakcie roku często nie ma czasu na naukę, a okres wakacji jest czasem, w którym dzieci często siedzą same w domu, gdy rodzice są w pracy. Warto zapisać je na kurs, żeby bawiły się w języku obcym i wykorzystały w pełni ten czas!  Nauka poprzez relaks i zabawę jest łatwa, przyjemna i skuteczna!
Zainwestuj w swoje dziecko, to na pewno zaprocentuje!

 

Dzieci w wieku szkolnym z klas 4-8 zapraszamy na metodę bezpośrednią dla dzieci połączoną z przygotowaniem do egzaminu 8-klasisty krok po kroku, bez stresu.


Z nami każdy język obcy wyda Wam się  prosty!

    Chcecie czuć się pewnie na lekcjach języka obcego?
    Chcecie umieć się porozumieć bez problemów z rówieśnikami z innych krajów?
    Chcecie poderwać ładną dziewczynę lub chłopaka z innego kraju i nie wiece co powiedzieć i jak?
    Chcecie umieć mówić i pisać swobodnie w języku obcym?
    Chcecie mieć dobre wyniki z języka obcego w przyszłym roku szkolnym?
    Chcecie dobrze zdać egzamin poprawkowy?
    Chcecie dobrze się przygotować do egzaminu 8-klasisty, matury, FCE, CAE, CPE lub innego egzaminu z języka?
    Chcecie znaleźć dobrą pracę w przyszłości?
    Chcecie dobrze wykorzystać wolny czas?

Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, brzmi TAK, zapraszamy na kursy językowe do szkoły językowej ELC w Opolu.


Kursy językowe odbywają się online. Można się z nami uczyć z każdego miejsca.

 

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego