Kiedy warto zacząć przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty?

- od klasy 4: stopniowo wprowadzając potrzebne struktury gramatyczne, ćwicząc zadania egzaminacyjne.

- od klasy 7: bardziej intensywne przygotowanie do egzaminu, aby dobrze ugruntować wiedzę i na spokojnie wdrożyć się w zadania typu egzaminacyjnego.

 

Z doświadczenia wiemy, że uczniowie, którzy uczęszczali na taki kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty przez dwa lata (w klasach 7 i 8) zdali egzamin dużo lepiej i byli spokojniejsi, bardziej pewni siebie i swojej wiedzy niż uczniowie, którzy uczęszczali na kurs tylko w klasie 8.

 

Zapraszamy na kursy językowe przygotowujące do egzaminu 8-klasisty:

1) Kursy dla uczniów klas 8: intensywne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,

w tym kursy 'last minute' dla tych, którzy zaczynają przygotowanie dopiero w klasie 8:

1. 'intensywne kursy last minute dla opornych uczniów klas 8', którzy nie mają dobrych wyników w nauce, a chcą szybko i skutecznie nauczyć się do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego 

2. 'kursy dla zmotywowanych i pilnych uczniów klas 8', którzy chcą podszlifować umiejętności, dobrze ugruntować zdobytą w szkole wiedzę, powtórzyć wszystko przed egzaminem, popracować nad strategiami egzaminacyjnymi, aby zdać egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego z jak najlepszym wynikiem oraz zapewnić sobie bezstresowy start w szkole ponadpodstawowej. 

 

2) Kursy dla uczniów klas 7: spokojne, systematyczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty; 

 

3) Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty od klasy 4 (dla uczniów klas 4, 5 i 6): wprowadzanie zadań typu egzaminacyjnego jako dodatek do kursu ogólnego np. metodą bezpośrednią Kids Direct, aby na spokojnie oswoić uczniów z zadaniami typu egzaminacyjnego.


Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do zapisów do grup przygotowujących do egzaminu 8-klasisty w połączeniu z poszerzaniem umiejętności mówienia oraz słownictwa metodą bezpośrednią dla nastolatków Teens Direct (4 razy szybciej niż metodą tradycyjną).

 

Jakie zalety ma połączenie kursu egzaminacyjnego z kursem metodą bezpośrednią?

Młodzi ludzie w ten sposób:

- dużo szybciej opanowują potrzebne im słownictwo i gramatykę,

- poprawiają rozumienie ze słuchu,

- ćwiczą umiejętność wypowiadania się po angielsku, co się przyda w łatwym formułowaniu wypowiedzi pisemnej, ale i w komunikacji poza egzaminem, w życiu poza szkołą, w czatowaniu przez Internet, podczas wyjazdów wakacyjnych itd. 

Kursy metodami bezpośrednimi Direct oraz Callana pozwalają przełamać barierę językową w mowie i piśmie oraz nauczyć się nowych słów i struktur gramatycznych 4 razy szybciej niż na kursie metodą tradycyjną.

Każda z tych metod nauki szybko przynosi efekty, rozwija nie tylko słownictwo, ale także zdolność myślenia i wypowiadania się w j. obcym pełnymi zdaniami oraz umiejętność zadawania pytań.

Obie metody bezpośrednie świetnie uzupełniają kurs egzaminacyjny.

Dla tych, którzy mają problem z opanowaniem gramatyki, polecamy metodę Direct, w której jest więcej dodatkowych ćwiczeń gramatycznych, co daje większą gwarancję dobrego zrozumienia i przećwiczenia nowych, niezbędnych na egzaminie struktur gramatycznych.


Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.


KURSY ONLINE

Z uwagi na ogromne zainteresowanie kursami językowymi w formie zdalnej, polecamy kursy w małych grupach i indywidualne online (przez Internet).

Kursy online są wygodne, gdyż nie trzeba tracić czasu na uciążliwe dojazdy, można się połączyć z każdego miejsca poprzez smartfon, tablet czy komputer. Dodatkowo, na życzenie kursanta, możemy nagrać lekcję i dać mu dostęp do nagrania w przypadku jego nieobecności na danej lekcji.

Według ankiety przeprowadzonej pod koniec roku szkolnego 2021/22, 100% naszych kursantów było zadowolonych z kursów w naszej szkole oraz ze zdalnej formy nauki. 

Jakie zalety rodzice naszych nastoletnich kursantów wymieniali w ankiecie?

- oszczędność czasu i pieniędzy,

- łatwiejsze pogodzenie innych zajęć pozalekcyjnych

- możliwość uczestniczenia w lekcji z każdego miejsca, a także w przypadku choroby

- możliwość nagrania lekcji i wracania do niej w razie potrzeby

Rodzice podkreślali w ankietach, że młodzież bardzo lubi lekcje w ELC, gdyż jest miła i bezstresowa atmosfera.

Pisali też, że ich dzieci się ośmielają i przełamują barierę, chętnie się uczą i przede wszystkim cały czas mówią, co znacznie poprawia ich pewność siebie i oceny w szkole.

Rodzice uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty i matury podkreślali w ankiecie fakt, że dzięki kursowi w naszej szkole zarówno oni jak i ich dzieci byli spokojni o wyniki tych egzaminów i ostatecznie wyniki egzaminów były bardzo dobre.

Wielu z naszych uczniów zdało tegoroczne egzaminy ósmoklasisty na 100%.

ZAPISY DO SZKOŁY ELC

 

krsy językowe online

Jeśli nadal się wahasz czy wybrać kurs w szkole ELC, zapoznaj się z opiniami naszych kursantów w zakładce OPINIE O SZKOLE ELC - kurs dla młodzieży oraz z OPINIAMI o szkole ELC w Google.

 

Niektóre opinie o kursie ósmoklasisty w szkole ELC z czerwca 2022 r.:

'Zdecydowanie polecam szkołę ELC. Córki są zadowolone i zrobiły niesamowite postępy odkąd chodzą na kurs. Bardzo odpowiada nam forma zdalna ze względu na zaoszczędzony czas i możliwość uczestniczenia w zajęciach niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujemy. Cena też jest przystępna, a nauczycielka jest bardzo profesjonalna i przesympatyczna.

Młodsza córka – Ola wykorzystuje j. angielski za granicą na wyjazdach wakacyjnych i dobrze sobie radzi dzięki kursowi metodą bezpośrednią, na który uczęszcza od trzech lat. Ponadto, na kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty uczęszczała dwa lata, była bardzo zadowolona z kursu i zdała egzamin ósmoklasisty z j. angielskiego na 100%.'

Monika mama Oli

 

'Polecam każdemu kursy językowe w szkole ELC. Moja córka poprawiła wymowę i swobodę mówienia w języku angielskim dzięki kursowi metodą bezpośrednią. Kurs dla 8klasistów świetnie przygotował ją do egzaminu. Z egzaminu ósmoklasisty uzyskała świetny wynik, z którego jest bardzo zadowolona. Pani Magda podchodzi bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem do zajęć. Lekcje online są dla nas dużym ułatwieniem, odpada dojazd, a zajęcia nawet w razie nieobecności są udostępnione z nagrania. Na pewno będziemy dalej korzystać z kolejnych kursów.'

Anita mama Martyny

 

'To nasz drugi rok nauki w ELC w formie zdalnej. Widzę same zalety tej formy nauki – przede wszystkim oszczędność czasu związana z koniecznością dojazdu, większa możliwość czasowego pogodzenia zajęć poza szkolnych i bezstresowe podejście do zajęć, co szczególnie w przypadku nieśmiałych dzieci (w zasadzie młodzieży) jest ważne .To także ułatwiło otwarcie się córki na mówienie w języku obcym. Chyba zresztą nie było innej opcji – bo na zajęciach się ciągle mówi i mówi i mówi. Córka uczestniczyła także w kursie dla 8-klasistów - bardzo wszystkim niezdecydowanym polecam. Pozwoliło to zarówno jej, jak i nam rodzicom potraktować ten egzamin zupełnie na spokojnie – wiedzieliśmy, że jest świetnie przygotowana, wszystko było ułożone w głowie, wielokrotnie przećwiczone. Jako rodzic jestem pełna uznania i wdzięczności dla ELC – moja córka bez problemu porozumiewa się w j. angielskim, startuje bez oporów w konkursach, a gdy zapisywałam ją na kurs moim marzeniem było żeby "podciągnąć" ten przedmiot, bo miała słabe wyniki w szkole. Atmosfera na zajęciach jest świetna, przyjazna, czas nauki wypełniony do ostatniej minuty. Nawet w razie nieobecności uczeń nigdy nie traci zajęć dzięki możliwości ich nagrania. Profesjonalizm, rzetelność, przyjazne podejście do ucznia – tak mogę określić krótko ELC.

Emilka zdała egzamin ósmoklasisty na 100% i jest bardzo zadowolona!'

Iza mama Emilki

 

'Kurs, w którym uczestniczył syn pozwolił jemu przełamać barierę swobodnego wypowiadania się w języku angielskim, otworzył się na naukę tego języka, na luzie przygotował się do egzaminu 8-klasisty, dzięki temu my byliśmy spokojni o jego wyniki. Na kursie zdecydowanie podniósł poziom wiedzy w porównaniu z tym czego nauczył się w szkole przy ciągłych zmianach nauczyciela przedmiotu.'

Ilona mama Mikołaja

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną (jeśli nie możemy odebrać, prosimy o wiadomość SMS lub wiadomość na poczcie głosowej).

ZAPISZ SIĘ NA KURS DO SZKOŁY ELC i tym samym już dziś dołącz do grona zadowolonych kursantów!

 

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego