Zapraszamy do zapoznania się z video opiniami naszych kursantów o kursach językowych online w naszej szkole językowej Easy Language Center.

 

Opinie o kursach j. angielskiego

 

ANGIELSKI DLA DZIECI ze szkoły podstawowej w szkole językowej ELC

Kursy dla dzieci metodą bezpośrednią Kids Direct

Kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty krok po kroku 'E8 Step by Step' od klasy 4 szkoły podstawowej

 

Nasz 9-letni uczeń - Ksawery Krawczyk poleca kursy języka angielskiego online w naszej szkole ELC. Ksawery uczy się w naszej szkole językowej Easy Language Center online metodą bezpośrednią Kids Direct oraz przygotowuje się powoli, krok po kroku do egzaminu 8-klasisty na kursie E8 Step by Step (Egzamin 8-klasisty krok po kroku) i jest bardzo zadowolony z lekcji oraz postępów jakie zrobił po kursie angielskiego w naszej szkole językowej. Sam mówi, że dzięki naszym lekcjom pokochał angielski! 

 

Zobaczcie jak 9-letni Ksawery zachwala kursy angielskiego dla dzieci w naszej szkole:

 

Nasi uczniowie ze szkoły podstawowej, Marek i Wiki, uczą się j. angielskiego online od 4 lat. Uczą się metodą bezpośrednią dla dzieci Kids Direct, dzięki czemu szybko przyswajają nowe słówka i zwroty oraz znacząco poprawia się u nich rozumienie ze słuchu i umiejętność porozumiewania się po angielsku. Marek uczęszcza też dodatkowo na kurs przygotowujący go do egzaminu 8-klasisty krok po kroku, na którym spokojnie i stopniowo przygotowuje się do tego egzaminu.

Zapraszamy do obejrzenia opinii video, którą Marek i Wiki nagrali po angielsku:

 

 Nasz 11-letni uczeń, Maks, uczy się w naszej szkole językowej na kursie online dla dzieci. Ucz się metodą bezpośrednią Kids Direct, która pozwala mu szybko przyswoić nowe słownictwo, które jest mu szczególnie przydatne w grach video, filmach i w szkole. Na kursie uczy się rozumieć ze słuchu i mówić po angielsku. Maks uczęszcza również na kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty krok po kroku, dzięki któremu powtarza i ugruntowuje materiał gramatyczny i słownikowy niezbędny do egzaminu oraz wdraża się stopniowo w formułę egzaminu poprzez rozwiązywanie zadań, które będą na egzaminie 8-klasisty.

Zobaczcie co Maks mówi o kursach angielskiego w naszej szkole językowej:

 

Nasza 8-letnia uczennica - Kasia uczy się języka angielskiego online w naszej szkole od roku. Jest na kursie angielskiego dla dzieci metodą bezpośrednią English Direct i bardzo go poleca. Nie może się doczekać nowych lekcji. Zobaczcie sami:

 

Nasz 10-letni uczeń - Karol uczy się w naszej szkole językowej od roku i jest bardzo zadowolony. Uczy się w trybie zdalnym, online na kursie angielskiego dla dzieci metodą bezpośrednią Kids Direct oraz na kursie przygotowującym do egzaminu 8-klasisty krok po kroku 'E8 Step by Step'. Karol bardzo lubi lekcje angielskiego w naszej szkole i nie może się już doczekać nowych lekcji. Zobaczcie sami:

 

ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY w szkole językowej ELC

 

Kursy dla młodzieży metodą bezpośrednią Teens Direct

Kursy egzaminacyjne:

1) kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty dla klas 7-8

2) kurs przygotowujący do matury krok po kroku 'Matura Step by Step' od klasy 1 szkoły średniej

 

Zapraszamy do obejrzenia recenzji wideo naszej 16-letniej uczennicy - Martynki O.,  która uczy się j. angielskiego w naszej szkole językowej Easy Language Center od kilku lat.  Zaczynała się uczyć stacjonarnie, następnie przeszła na tryb nauki zdalnej i bardzo jej się to podoba, gdyż nie musi tracić czasu na dojazdy.

Kursy, w których uczestniczyła:

Kursy metodą bezpośrednią: Metodą Callana i Teens Direct - oba te kursy pozwoliły jej przełamać opór przed mówieniem i nauczyć się rozumieć i dobrze mówić po angielsku oraz znacznie poszerzyć słownictwo.

Martynka uczęszczała też na kursy przygotowujące do egzaminów: 

1) kurs j. angielskiego do egzaminu ósmoklasisty w szkole podstawowej - zdała go celująco

oraz 

2) kurs j. angielskiego przygotowujący krok po kroku do matury od klasy 1 szkoły średniej.

 

Martynka jest zadowolona z tych zajęć oraz z postępów, jakie zrobiła po kursie j. angielskiego w naszej szkole językowej.

Gorąco poleca zajęcia online w Easy Language Center!

 

Zobaczcie jak Martynka opowiada o kursach w naszej szkole językowej Easy Language Center:

 

Zapraszamy do obejrzenia opinii video naszej 16-letniej uczennicy, Emilki S., która uczy się w naszej szkole od 3 lat metodą bezpośrednią, najpierw Callana, potem Direct co pozwoliło jej szybko poszerzyć zasób słownictwa i przełamać barierę przed mówieniem oraz rozwinąć umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w j. angielskim. Uczęszczała na kurs 8-klasisty co pozwoliło jej zdać egzamin z j. angielskiego na 100%, a od roku uczęszcza już na kurs przygotowujący do matury krok po kroku i brała udział w krótkim kursie pisania do matury rozszerzonej, dzięki czemu stopniowo przygotowuje się do matury rozszerzonej z j. angielskiego i osiąga świetne wyniki w szkole. Emilka uczy się online, dzięki czemu nie traci czasu na dojazd do szkoły i wykorzystuje go w pełni na naukę.

Zobaczcie jak Emilka opowiada o kursach w naszej szkole językowej ELC:

 

 

ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kids Direct, Teens Direct oraz przygotowanie do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego

Nasi uczniowie Janek i Julka zapraszają do szkoły ELC na kurs języka angielskiego. Zobacz co im się podoba  szkole LEC.  Julia ma 15 lat, a Jan 11 lat. Od trzech lat uczą się angielskiego online w naszej szkole językowej Easy Language Center. Oboje lubią metodę Direct: Kids Direct i Teens Direct, dzięki którym bardzo szybko nauczyli się mówić i rozumieć po angielsku. Julia uczęszczała na kurs Teens Direct i E8, aby przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i zdać go bardzo dobrze (co udało jej się osiągnąć z wynikiem 98%). Co więcej, Jan przygotowuje się krok po kroku do egzaminu ósmoklasisty, uczęszczając na nasz kurs "Egzamin E8 krok po kroku". Oboje są zadowoleni z zajęć angielskiego online, a także z postępów, jakie poczynili po kursie angielskiego w naszej szkole językowej.

 

 

 ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH w szkole językowej ELC

 

Kursy języka angielskiego dla dorosłych metodą bezpośrednią Direct

 

1) Nasza dorosła kursantka, pani Iza S., uczy się j. angielskiego metodą bezpośrednią od podstaw, łączy się z nami na kurs przez Internet od roku.

Zapraszamy do obejrzenia opinii video naszej dorosłej uczennicy, p. Izy S., która od roku uczy się j. angielskiego online w naszej szkole językowej Easy Language Center. Uczęszcza na kurs języka angielskiego dla początkujących od poziomu A0 do A1. Bardzo lubi naukę w naszej szkole metodą bezpośrednią Direct, ponieważ na zajęciach dużo się mówi i słucha, a gramatyka jest ograniczona do niezbędnego minimum. Dzięki tej metodzie szybko nauczyła się mówić i rozumieć po angielsku. Jak sama mówi, pierwsze efekty widoczne były już po miesiącu nauki. Pani Izie podoba się nie tylko metoda, ale też przyjemna atmosfera na zajęciach. Poleca wszystkim nasze kursy angielskiego online!

Zapraszamy do obejrzenia opinii p. Izy S. na temat kursu j. angielskiego dla dorosłych od podstaw metodą bezpośrednią Direct przez Internet:

 

 

 

2) Nasza dorosła kursantka, pani Anetka K., uczy się j. angielskiego od podstaw w naszej szkole językowej ELC od dwóch lat łącząc się z nami przez Internet.

 

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na kursy językowe do naszej szkoły nagranego przez naszą dorosłą uczennicę, p. Anetę K., która od dwóch lat uczy się j. angielskiego online w naszej szkole językowej Easy Language Center. Uczęszcza na kurs języka angielskiego dla początkujących od poziomu A0 do A1. Bardzo lubi naukę w naszej szkole metodą bezpośrednią Direct i poleca wszystkim nasze kursy angielskiego online!

 Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia video pani Anetki K. do nauki w naszej szkole:

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów na kursy w naszej szkole Easy Language Center - KONTAKT do szkoły językowej ELC w Opolu.

 

Kurs Angielskiego

Kurs języka angielskiego

Kurs Francuskiego

Kurs Portugalskiego

Kurs Hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego